Zapowiedzi

Haker. Tom 4. Mroczna przeszłość 

Opis:
Blake Landon jest mężczyzną, który ma wszystko – pieniądze, urodę i miłość Eriki Hathaway. Ta para zakochanych przeżyła istne piekło, ale kiedy życie ich rozdzielało, zawsze wracali do siebie, jeszcze silniejsi i jeszcze bardziej w sobie rozkochani.

Erica nareszcie jest gotowa wypowiedzieć słowo „Tak”. Jednak tuż przed podjęciem tej szalenie ważnej decyzji odkrywa niepokojący sekret z przeszłości Blake’a. Pogodziła się z własną przeszłością i rodziną, która ją porzuciła, a teraz postanawia obalić ostatni mur, jaki ją odgradza od ukochanego. Zdecydowana dowiedzieć się, jakim mężczyzną był kiedyś, otwiera drzwi do świata, o jakim nigdy nie śniła – świata, który każe się jej zastanowić nad granicami jej własnych pragnień.

Tuż za rogiem czai się niebezpieczeństwo, mroczne sekrety zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy przeszłość może zniszczyć wspólną przyszłość Eriki i Blake’a?
Tytuł: Haker. Tom 4. Mroczna przeszłość
Autor: Wild Meredith 
Język wydania: polski
 Ilość stron: 250
Data premiery: 2016-06-15
Wersja: PDF

Summoner. Zaklinacz. Tom 2. Wyprawa

 Opis:
Sądzony za zbrodnię, której nie popełnił, Fletcher musi stawić czoła niesprawiedliwej Inkwizycji oraz wziąć udział w ważnej misji zleconej przez samego króla Hominum. Wyprawa prowadzi na terytorium Orków, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje. Dodatkowo wśród członków wyprawy czai się zdrajca. Tajne misje, nowe moce, nowe demony i fantastyczna akcja wracają ze zdwojoną siłą w drugiej odsłonie sagi Summoner: Zaklinacz.
Tytuł: Summoner. Zaklinacz. Tom 2. Wyprawa
Autor: Matharu Taran  
 Język wydania: polski
Data premiery: 2016-06-15

Wersja: PDF